Datum objave: 5. listopada 2024.

Dan učitelja / Pedagógus nap

Ove školske godine Dan učitelja obilježava se u subotu, 5. listopada. Ovaj dan je posvećen priznavanju i slavljenju uloge učitelja te njihovog doprinosa obrazovanju i razvoju društva. To je prilika da se učiteljima zahvalimo na njihovom predanom radu i inspiraciji koju pružaju svojim učenicima. Sretan dan učiteljima!

Ebben a tanévben a pedagógusok világnapját szombaton, október 5-én ünnepeljük. Ez a nap a pedagógusok szerepének, elismerésének és ünneplésének szentelődik, valamint az ő hozzájárulásuknak az oktatáshoz és a társadalom fejlődéséhez. Ez egy alkalom arra, hogy megköszönjük pedagógusainknak az elkötelezett munkájukat és az inspirációt, amelyet a tanulóinknak nyújtanak. Boldog pedagógus napot!